WhatsApp
Yükleniyor...

Müşteri Memnuniyeti

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti


Uşak Web Ajansı Bilişim Teknolojileri kurulduğu günden bu yana müşterilerinin kurumsal yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden firmamız, başarısının sırrını “kaliteli ürün, üstün satış gücü ve etkili satış sonrası hizmetleri” şeklinde tanımlamaktadır.

Uşak Web Ajansı Bilişim Teknolojileri'nin başarısının sırrı “ürün kalitesi, güçlü satış teşkilatı ve etkin satış sonrası servisler”dir. Bu formül kuruluşumuzdan bu yana hiçbir zaman değişmemiştir.

Bugün bulunduğumuz bilişim sektöründe müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esası olarak “Kalite İlkemizi” ön plana çıkaran politikamızı şekillendirmektedir.

Uşak Web Ajansı Bilişim Teknolojileri Müşteri Memnuniyeti Politikası

Uşak Web Ajansı Bilişim Teknolojileri olarak, hizmet verdiğimiz tüm ürünlerimizin müşteri istek ve önerilerinin müşteri profili ayrımı yapılmaksızın her kanaldan (çağrı merkezi, e-posta, www.usakwebajansi.com, faks, mektup, sosyal medya, bayi) rahatlıkla iletilebildiği, müşterilerimizden iletilen bu istek ve önerilerin, bize ulaştığı ve ilgili birimlere aktarıldığı bilgisinin, kendilerine 24 saat içinde verildiği, tüm sürecin izlenebilir, raporlanabilir, şeffaf ve güvenli tek bir bilgi havuzunda toplandığı, bu kayıtların yasal düzenlemelere uygun, objektif, adil ve gizlilik içinde ele alındığı, değerlendirildiği ve süreçlerin sürekli kontrol edilerek iyileştirildiği, mükemmel müşteri deneyimini yaşatmayı ana ilke olarak kabul etmiş müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemekteyiz.

Yaklaşımımıza paralel olarak tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiş olup, yönetim hedefleri de bu sistem üzerinden beslenmektedir.